• info@Example.com
  • 98210004455+

گاز از بیلبورد مک دونالد

گاز از بیلبورد مک دونالد

گاز از بیلبورد مک دونالد

 

وقتی با خود فکر می کنید که تبلیغات مواد غذایی دیگر از این که هست بهتر نمی شود، کسی راهی را پیدا می کند که بتوان در دنیای رقابتی امروز گوی سبقت را از بقیه ربود.

مک دونالد با رونمایی از یک بیلبورد تبلیغاتی خیابانی در خیابان های پاریس اخیرا توجه مردم را به سوی دیزاین آگهی تبلیغاتی غیر متعارف خود جلب کرد.

 

 

مک دونالد، این رستوران فست فود زنجیره ای عظیم با وجود آنکه نیازی به متقاعد ساختن مردم به شکلی مفید و موثر برای رجوع به شعبه هایش نیست، با سفارش دیزاین هوشمندانه و نوآورانه یک سری بیلبورد های تبلیغاتی، مردم را اسیر خود کرده است.

 

سه بیلبورد لایت باکس خیابانی در سطح شهر پاریس، منقش به تصاویر دو برگر معروف مک دونالد و یک ظرف سیب زمینی سرخ کرده این برند، نصب شده اند. این سه بیلبورد از جنس همان بیلبورد های مستطیلی همیشگی نیستند که بسیاری از ما به آن ها عادت داریم، بلکه این بار کسی یک گاز از آن ها گرفته است.

 

رنگ های غیر واقعی و مسطح، نقش تزئینی نور، فریم بزرگ، وجود برنامه ریزی و قابلیت چند منطقه ای آثار هنری بود که از ملزومات طراحی بسته بندی به شمار می رود. از طرف دیگر، مینیاتور ایرانی همیشه مخاطبان را به اتحاد با یکدیگر تشویق می

کند.

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.